Hakkımızda

Sektörde 24 yıllık tecrübesiyle hizmet vermekte olan firmamız, bugüne kadar gösterdiği başarısı ile Türkiye’nin önemli dokümantasyon firmaları arasında yerini almıştır. Merkezi  İstanbul’da  olan şirketimiz  Rex-Rotary markası ile tüm yurtta yaygın satış ve servis ağı ile hizmet vermektedir.

Kalite ve güvenilirliği kendisine ilke edinmiş olan şirketimiz, müşterilerine ofis dokümantasyon konusunda  çözümlerini  sunarken işlevselliği  ekonomiyi ve memnuniyeti  ön planda tutmaktadır. Geniş ürün yelpazesi, eğitimli ve tam donanımlı teknik servis kadrosu ile satış ve servis hizmetlerini eksiksiz yerine getirmeye çalışmaktadır.

Dünya dokümantasyon pazarları ile entegre  olan firmamız teknolojiyi  yakından takip etmeye ve yeniliklerin  öncüsü olmaya devam edecektir.

Yetkili Satış ve Servisini başarı ile yürüttüğümüz Rex Rotary ürünleri , geniş yelpazesi  ile  küçük çalışma gruplarından büyük departman çapında, yüksek hacimli uygulamalara kadar tüm işletmeler için dijital üretkenliğin sağladığı avantajları getirmektedir.

Bu geniş doküman görüntüleme çözümleri yelpazesi sayesinde, dakikada 16 sayfadan dakikada 270 sayfaya kadar kopyalama hızları mümkündür. 
Doğa dostu Rex Rotary ürünlerinin tamamı Energy Star ve CE uyumlu olup, üzerinde belirtilen Aficio amblemi ile dijital teknoloji, yenilik ve müşterileri tarafında hizmet anlayışını ifade etmektedir.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.