Rex-Rotary

Rex-Rotary

Rex-Rotary, 21. yüzyıl için yüksek kaliteli doküman çözümleri sunma konusunda öncülük yapıyor. Pazarda lider teknolojimiz ve dünya çapında üne sahip görüntü yönetme yetenegimiz, büyüklükleri ne olursa olsun tüm işletmeler için üretkenlik artırıcı çözümler geliştirebilir.
Elektroser’in Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış hizmet üstünlüğü ve Rex-Rotary’in ürün geliştirme vaadini de eklerseniz işyerinizin fotokopi,yazıcı,faks ve tarama taleplerinin fazlasıyla karşılanacağından emin olabilirsiniz.
Ürün yelpazesi tam anlamıyla pazarda lider çok işlevli ürünlerle birlikte, işletmenizin üretkenliğini arttırabilecek ağ yeteneği içerir. Birçok seçenek ve işlev sayesinde Rex-Rotary ürün yelpazesi, küçük çalışma gruplarından büyük departman çapında, yüksek hacimli uygulamalara kadar tüm işletmeler için dijital üretkenliğin sağladığı avantajları getirebilir. Bu geniş doküman görüntüleme çözümleri yelpazesi sayesinde, dakikada 16 sayfadan dakikada 270 sayfaya kadar kopyalama hızları mümkündür.
Doğa dostu ürünlerimizin tamamı Energy Star ve CE uyumlu olup, üzerinde belirtilen Aficio amblemi ile dijital teknoloji, yenilik ve müşterileri tarafında hizmet anlayışını ifade etmektedir.